0902 299 073 servis@rapidpneu.sk

SPOLUPRÁCA PRE FIRMY

Ste majiteľom firmy alebo spravujete viacero automobilov? Ozvite sa nám pre zvýhodnenú ponuku pre vašu flotilu.

AUTOSERVIS PRE FIRMY

Údržba firemných vozidiel | Flotilové služby autoservisu

Váš Partner v Údržbe a Oprave Vozového Parku: Autoservis pre Firmy

V Autoservise Rapid rozumieme výzvam, s ktorými sa firmy stretávajú pri správe a údržbe svojho vozového parku. Naša ponuka autoservisu pre firmy je špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám podnikov všetkých veľkostí. S naším širokým spektrom flotilových služieb autoservisu a prispôsobenými riešeniami údržby firemných vozidiel sme tu, aby sme vašej firme uľahčili život a poskytli rad exkluzívnych výhod. 

 

Exkluzívne Výhody Spolupráce s Autoservisom Rapid

1) Prednostné Termíny pre Firmy:

Sme si vedomí, aké dôležité je pre vašu firmu mať vozidlá neustále v prevádzke. Preto našim firemným klientom poskytujeme prednostné termíny, aby sme minimalizovali akékoľvek prerušenie vo vašej pracovnej činnosti.

2) Oprava Vozidla už do 24 Hodín:

Snažíme sa o maximálnu efektivitu a zaväzujeme sa k oprave vašich vozidiel už do 24 hodín od objednania.

3) Transparentné a Vopred Odkomunikované Ceny:

Nikdy nebudete prekvapení žiadnymi skrytými poplatkami. Všetky ceny sú transparentné a odkomunikované vopred.

4) Zvýhodnené Ceny Podľa Výšky Obratu:

Oceňujeme dlhodobú spoluprácu a lojalitu našich klientov, preto ponúkame zvýhodnené ceny, ktoré sú závislé od výšky vášho obratu.

5) Mesačná Fakturácia s 30 Dňovou Splatnosťou:

Rozumieme potrebám vašej firmy z hľadiska cash flow a preto ponúkame pohodlnú mesačnú fakturáciu s 30 dňovou splatnosťou.

6) Podpora na Telefóne od 7:00 do 20:00:

Náš tím je dostupný na telefóne pre konzultácie alebo akúkoľvek podporu, ktorú potrebujete, od skorého rána do večera.

7) Online Objednávanie:

Pre vaše pohodlie ponúkame možnosť rýchleho a jednoduchého online objednania služieb, aby ste mohli vybaviť všetko potrebné z pohodlia svojej kancelárie.

Spojme Sily!

Ak hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý sa postará o vaše firemné vozidlá s radom exkluzívnych výhod, Autoservis Rapid je pripravený stať sa vaším dôveryhodným partnerom. Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako môže naša firemná spolupráca autoservisu pomôcť vašej firme dosiahnuť hladkú a efektívnu prevádzku vašej flotily.

Spolupracujeme aj s týmito firmami

QSR24h Slovakia s.r.o. je certifikovaná spoločnosť, ktorá od roku 2006 poskytuje služby zabezpečenia kvality a logistiky v oblasti automobilového priemyslu. S našim autoservisom spolupracuje od roku 2023. Predmetom spolupráce je správa a údržba vozového parku. 

K-Residents s.r.o. sa špecializujeme na technické zastúpenie / podporu na mieste v rámci automobilového priemyslu a podporu logistiky. Spoločnosť K-Residents sa môže spoľahnúť na náš komplexný servis, ktorý zahŕňa opravy a údržbu ich vozového parku od pneuservisných prác cez olej, brzdy, nápravy a iné zložitejšie opravy. Začiatok našej spolupráce sa datuje do roku 2021.

Firma Karovič s.r.o. zaoberá výrobou a dodávkou betónových prefabrikátov pre nosné, nenosné a doplnkové konštrukcie občianskych i priemyselných stavieb. Pre firmu Karovič zabezpečujeme nákup nákladnych pneumatík, opravy defektov na domiešavačoch a iné bežné pneuservisné práce.

Spoločnosť Homestead sa venuje výstavbe obytných budov a inžinierskej činnosti. Pre firmu Homestead zabezpečujeme nákup nákladných a osobných pneumatík, servis malých a úžitkových vozidiel a sezónne uskladňovanie pneumatík. Spolupráca začala ešte v roku 2021.

First Farms Agro je dánska spoločnosť s prevádzkami na Slovensku zameraná na agropodnikanie. Jej hlavné činnosti zahŕňajú pestovanie plodín, chov hospodárskych zvierat. FirstFarms Agro využívajú služby nášho autoservisu najmä na údržbu ich úžitkových vozidiel – veľké agro pneumatiky, no taktiež na pravidelný údržbový servis ich osobných automobilov.

MJM Trans s.r.o. je spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti stavebnej dopravy a logistiky. Našu spoluprácu sme začali ešte v roku 2020 a máme na starosti správu ich celého vozového parku, servis nákladných a osobných vozidiel, nákup a uskladňovanie pneumatík. S firmou MJM Trans máme tiež spoluprácu týkajúcu sa umývania vozidiel a starostlivosť o ich vonkajší vzhľad.

Staňte sa naším partnerom aj vy!

 

Chceme s vami spolupracovať! Staňte sa ešte dnes súčasťou našej rýchlo rastúcej rodiny spokojných partnerov. Objavte, ako profesionálny autoservis so zameraním na poskytovanie prvotriednych služieb môže prispieť k úspechu vášho podnikania. Ponúkame vám nielen širokú škálu komplexných servisných riešení pre vaše vozidlá, ale aj prispôsobený prístup, ktorý zohľadňuje vaše unikátne potreby.

Neváhajte sa s nami spojiť – či už zavolaním alebo zaslaním e-mailu. Pripojte sa k nám a zažite rozdiel, ktorý môže naša spolupráca priniesť. Staňte sa našim partnerom už dnes!

KONTAKT PRE SPOLUPRÁCU

KONTAKT PRE SPOLUPRÁCU

Marco Pleva, MbA

Vedenie firmy & spolupráce

Email: servis@rapidpneu.sk

Primárne Tel.č. : 0902 299 073

Alternatívne Tel.č. : 0902 299 686

 

Vaša spokojnosť je na prvom mieste!

Naši zákazníci vám to povedia za nás! Presvedčte sa prečo sme obľúbenym autoservisom v Stupave a okolí!

Autoservis Rapid IconAutoservis Rapid

Dlhá 1255/25

4,8 366 reviews

 • Avatar Daniel Gogola ★★★★★ pred 2 týždňami
  Maximálna spokojnosť so službami. Bol som plniť klimatizáciu, pán mi každý úkon vysvetlil a počas čakania na auto mi spravil kávu. Nemám čo vytknúť. Určite sa rád vrátim. Odporúčam vyskúšať.
 • Avatar David Ištok ★★★★★ pred mesiacom
  Výborný servis na skok od Bratislavy. Príemní ľudia, príjemne prostredie s možnosťou počkať v malej kancelárií a dať si kávu. Veľkou výhodou je sa objednanie vopred na konkrétny čas cez internet.
  Cenovo
  … More tiež spokojnosť. Zatiaľ môžem len a len odporúčať.
  Vykonaný pravidelný olejový servis na BMW a maximálna spokojnosť. Aj s rýchlosťou práce aj s cenou.
 • Avatar Sokolová Katka ★★★★★ 2 months ago
  Objednanie na čas, začiatok práce podľa objednania, skvelí chlapci, vysvetlia, čo robia a čo treba ešte..servis čistý, uprataný, absolútna spokojnosť
 • Avatar Filip Jandorf ★★★★★ 2 months ago
  Príjemné prostredie, čas objednania dodržaný presne na minútu, šikovní chalani. Spokojnosť.
 • Avatar ramona skamlova ★★★★★ 2 months ago
  Odporúčam navštíviť 🙂
  Chalani sú šikovní, rezervované termíny vždy dodržané, úkony vykonané za minimum času .
  Kávička ako bonus 🙂
 • Avatar Ivan Buchan ★★★★★ 2 months ago
  veľmi pozitívny prístup servisu, rýchle objednanie a vybranie termínu cez appku (v rámci prezúvacieho masakru nebol problém spraviť aj iný servisný úkon) a servisný úkon trval presne podľa plánu, mechanik … More ochotne poradil keď bolo treba, dielňa čistá a normálne ceny....určite sa ešte vrátim
 • Avatar Ondrej Lang ★★★★★ 3 months ago
  Skvelá práca, ústretoví a usmiati
  mechanici, kvalita, ale hlavne rýchla výmena kolies,
  Odporúčam.
  Lang Ondrej
 • Avatar Lubomir Korsepa ★★★★★ 3 months ago
  Skvelá a rýchla práca technikov. Ochotne odpovedali a poradili. Nad očakávanie. Ceny veľmi priaznivé. Celková spokojnosť so službou.

pneuservis a geometria kolies

Najnovšie články na RapidPneu Blogu

Kde nás nájdete?

Pneuservis Rapid sa nachádza na Dlhej ulici 25 v Stupave v industriálnom objekte vedľa firmy MJM Trans s.r.o. a detailingového štúdia DetailCar blízkosti penziónu Pohoda Ubytovanie. Stačí ak si do Google Maps zadáte názov nášho pneuservisu – Pneuservis Rapid a navigácia vás dovedie priamo do nášho servisu. V prípade, že potrebujete pomôcť s navigáciou, tak nás neváhajte kontaktovať telefonicky na tel.č. 0902 299 073.

Tešíme sa na vašu návštevu!